Purple Bow Tie

wtorek, 11 października 2011

Witam Wszystkich Serdecznie

  Dziś jest dla mnie bardzo ważny dzień, dzień w którym powstał mój blog. Przeglądając na stronach internetowych piękne kolorowe blogi marzyłam aby taki mieć. W końcu się udało.Bardzo ale to bardzo dziękuje mojemu kochanemu synowi Bartkowi, bo to on założył mi tego bloga i dzięki niemu tu z Wami jestem.
  Na blogu będę zamieszczać nie tylko moje prace, ale wszystko to, co mnie inspiruje i sprawia, że raduje się moja dusza. Zaprezentuje również blogi które mnie urzekły i sprawiły, że ciągle chcę do niech powracać. Mam nadzieję, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Zapraszam więc do oglądania i komentowania zdjęć. Każdy komentarz będzie dla mnie ogromną radością i wielkim wyróżnieniem.
Postaram się zgromadzić tutaj wiele pięknych rzeczy, może uda mi się kogoś zachęcić do tworzenia nowych, ciekawych prac. Pragnę również poznać ludzi którzy tak jak ja tworzą z pasją.
  Na wstępie chcę zaprezentować kilka moich własnoręcznie uszytych laleczek. Każda jest dla mnie wyjątkowa i stanowi jakąś część mojej kolekcji. Oczywiście każda z nich jest na sprzedaż. Jestem również wykonać ową laleczkę na zamówienie :)
1 komentarz:

Serdecznie dziękuje za wasze ciepłe komentarze :*